Почну з того, що фоток ми робили мало, тому половина взята без дозволу не розбираючись у кого.

У цьому місяці на деяке свято вирішив зводити жінку у французький ресторан. Мені уже давно вихваляли його, але я чекав теплої погоди через привабливу літню терасу.  Très Français на вул. Костьольна, 3. По-перше хотів би відмітити район. Я не знаю з чим це зв’язано. Але саме від Майдану і до Володимирської гірки я ніколи не гуляв і друзі мої там ніколи не були. Та я Володимирську гірку тільки відкрив для себе літом. Чим і приваблива для мене літня тераса на Костьольній, бо вигляди на Майдан, а біля тебе не швендяють люди та не їздять авто.

1 29316391_xH7dV_4qrfxrmL68QHw0ZulvGIADBxypZCXITuM8798Інтер’єр. Привабливо, затишно і нічого особливого, таких кафе-ресторанів зараз десятки, а то і сотні по Києву. Однак обслуговування… найкраще, яке я зустрічав. Провели, порадили, води налили, скатертину замінили на чисту. Нам звичайно пощастило, що ми прийшли десь біля 16-ої, бо після 18-ої навалило народу. Усі столики були зайняті різними людьми від звичайних до епатажних качечок. А місця у закладі, якщо чесно не багацько. Ну сюди варто приходити тільки заради кухні.

2 13154510_Za8MQpKVbULIeqA4ApBLOs8X09LsJk3cvL7fzq5eYFsМеню невелике, назви замудрені, але спокусливі. Дякую офіціантці і ми наважились на декілька експериментів. Ми перший раз у житті спробували жаб’ячі лапки. Нам дуже сподобалось. Щось схоже на курочку з кальмарами. Ось що тільки мало м’яска. Також замовили набір з чотирьох найпопулярніших французьких закусочок. Рулетик з домашньої птиці, щось з маслинами, фуа-гра і телятина, яка дуже схожа на іспанський хамон. Фуа-гру ми теж пробували перший раз у житті, і вона коштує тих грошей та слави. Це просто неймовірно ніжний паштет, який не передати словами.

Також ми поглинули пиріг з трьома сирами, який просто неймовірно смачний, особливо для мене (сири готовий їсти день і ніч, по мені і видно). І сири там – м’який козячий, свіжий сир та Гауда.

Ще плюс, що нам понадавали купу безкоштовних плюшок: шампанське з закусочкою та профітролі на дорожку.

Висновок. Заради цього ресторану варто не те що в центр поїхати, а й декілька десятків кілометрів пішки пройти. Величезний плюс.

Також ми сходили на українську картину Ніч Святого Валентина.

kinopoisk.ru

Неочікувано. Я дуже люблю багатосюжетні фільми типу “Реальне кохання”, “День Святого Валентина”, “Обіцяти, не значить одружуватись”. Великий плюс за гарні кадри Києва. Здивували гарною акторською грою лідер гурту СКАЙ Олег Собчук та Даша АСТАФЄВА (не знаю, але чомусь захотілось написати її прізвище великими буквами). Були також молоді актори, які теж добре справились. Смішно, романтично… на оскар звичайно не заслуговує, але щоб ви сходили на нього у кіно і тим самим підтримали український кінематограф звичайно ж заслуговує. Його не потрібно порівнювати з Поводиром чи приплітати питання мови чи політики. Це кіно для того, щоб розвіятись та отримати задоволення від основних речей.

Висновок. Обов’язково потрібно подивитись, якщо вам подобається “Реальне кохання” чи “Це дурнувате кохання”.